  • Mfr # TFP001BG12X053BT
  • Zoro # G804450701
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X053BT
Width
12"
Height
53"