  • Mfr # TFP001BG15X033BT
  • Zoro # G304448871
Width
15"
Color
Burnt Toffee
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG15X033BT
Width
15"
Height
33"