  • Mfr # TFP001BG15X062BT
  • Zoro # G304442824
Width
15"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001BG15X062BT
Width
15"
Height
62"