  • Mfr # TFP001BG15X063BT
  • Zoro # G004443220
Width
15"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001BG15X063BT
Width
15"
Height
63"