  • Mfr # TFP001BG18X061BT
  • Zoro # G204441347
Width
18"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG18X061BT
Width
18"
Height
61"