  • Mfr # TFP001BG18X075BT
  • Zoro # G204449862
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001BG18X075BT
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
75"