  • Mfr # TFP001BG12X032CL
  • Zoro # G404449600
Width
12"
Color
Colorful Leaves
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X032CL
Width
12"
Height
32"