  • Mfr # TFP001BG12X036CL
  • Zoro # G004439704
Width
12"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X036CL
Width
12"
Height
36"