  • Mfr # TFP001BG12X042CL
  • Zoro # G704443322
Width
12"
Color
Colorful Leaves
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X042CL
Width
12"
Height
42"