  • Mfr # TFP001BG12X045CL
  • Zoro # G204445017
Width
12"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X045CL
Width
12"
Height
45"