  • Mfr # TFP001BG18X042CL
  • Zoro # G904441265
Width
18"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X042CL
Width
18"
Height
42"