  • Mfr # TFP001BG18X045CL
  • Zoro # G704443063
Width
18"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X045CL
Width
18"
Height
45"