  • Mfr # TFP001BG12X032BR
  • Zoro # G004449369
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X032BR
Width
12"
Height
32"