  • Mfr # TFP001BG12X042BR
  • Zoro # G904443337
Width
12"
Color
Fire Red
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X042BR
Width
12"
Height
42"