  • Mfr # TFP001BG12X030ST
  • Zoro # G304448550
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X030ST
Width
12"
Height
30"