  • Mfr # TFP001BG12X075ST
  • Zoro # G304440189
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X075ST
Width
12"
Height
75"