  • Mfr # TFP001BG15X043ST
  • Zoro # G604443347
Width
15"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG15X043ST
Width
15"
Height
43"