  • Mfr # TFP001BG15X052ST
  • Zoro # G504448954
Width
15"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG15X052ST
Width
15"
Height
52"