  • Mfr # TFP001BG18X079ST
  • Zoro # G304440622
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
Shutter Design
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG18X079ST
Width
18"
Height
79"