  • Mfr # TFP001BG12X031LP
  • Zoro # G404449334
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X031LP
Width
12"
Height
31"