  • Mfr # TFP001BG15X063LP
  • Zoro # G104443571
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001BG15X063LP
Width
15"
Height
63"