  • Mfr # TFP001BG15X064LP
  • Zoro # G604444054
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG15X064LP
Width
15"
Height
64"