  • Mfr # TFP001BG18X050LP
  • Zoro # G404446333
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X050LP
Width
18"
Height
50"