  • Mfr # TFP001BG18X055LP
  • Zoro # G804449804
Width
18"
Color
Lilly Pads
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG18X055LP
Width
18"
Height
55"