  • Mfr # TFP001BG18X069LP
  • Zoro # G804446360
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X069LP
Width
18"
Height
69"