  • Mfr # TFP001BG12X055MG
  • Zoro # G604439425
Width
12"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X055MG
Width
12"
Height
55"