  • Mfr # TFP001BG12X067MG
  • Zoro # G404447118
Width
12"
Color
Moss Green
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X067MG
Width
12"
Height
67"