  • Mfr # TFP001BG12X071MG
  • Zoro # G704449690
Width
12"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X071MG
Width
12"
Height
71"