  • Mfr # TFP001BG15X037MG
  • Zoro # G704439158
Width
15"
Color
Moss Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG15X037MG
Width
15"
Height
37"