  • Mfr # TFP001BG15X071MG
  • Zoro # G904449285
Width
15"
Color
Moss Green
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG15X071MG
Width
15"
Height
71"