  • Mfr # TFP001BG18X078MG
  • Zoro # G904439880
Width
18"
Color
Moss Green
Shutter Design
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X078MG
Width
18"
Height
78"