  • Mfr # TFP001BG12X033NT
  • Zoro # G204450271
Width
12"
Color
Natural Twine
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X033NT
Width
12"
Height
33"