  • Mfr # TFP001BG12X061NT
  • Zoro # G204443273
Width
12"
Color
Natural Twine
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X061NT
Width
12"
Height
61"