  • Mfr # TFP001BG12X062NT
  • Zoro # G404443516
Width
12"
Color
Natural Twine
Bungalow
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X062NT
Width
12"
Height
62"