  • Mfr # TFP001BG15X045NT
  • Zoro # G104444332
Width
15"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG15X045NT
Width
15"
Height
45"