  • Mfr # TFP001BG15X062NT
  • Zoro # G404442809
Width
15"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001BG15X062NT
Width
15"
Height
62"