  • Mfr # TFP001BG18X033NT
  • Zoro # G204448339
Width
18"
Color
Natural Twine
Bungalow
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X033NT
Width
18"
Height
33"