  • Mfr # TFP001BG18X035NT
  • Zoro # G004449727
Width
18"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X035NT
Width
18"
Height
35"