  • Mfr # TFP001BG18X052NT
  • Zoro # G704448013
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001BG18X052NT
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
52"