  • Mfr # TFP001BG12X047CH
  • Zoro # G204446328
Width
12"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X047CH
Width
12"
Height
47"