  • Mfr # TFP001BG15X044CH
  • Zoro # G404442984
Width
15"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG15X044CH
Width
15"
Height
44"