  • Mfr # TFP001BG15X080CH
  • Zoro # G904442125
Width
15"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG15X080CH
Width
15"
Height
80"