  • Mfr # TFP001BG18X059CH
  • Zoro # G204439825
Width
18"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X059CH
Width
18"
Height
59"