  • Mfr # TFP001BG12X039SB
  • Zoro # G904441791
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X039SB
Width
12"
Height
39"