  • Mfr # TFP001BG12X051SB
  • Zoro # G904449513
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X051SB
Width
12"
Height
51"