  • Mfr # TFP001BG12X069SB
  • Zoro # G304448727
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X069SB
Width
12"
Height
69"