  • Mfr # TFP001BG15X029SB
  • Zoro # G804446193
Width
15"
Color
Peaceful Blue
Bungalow
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG15X029SB
Width
15"
Height
29"