  • Mfr # TFP001BG15X031SB
  • Zoro # G304447942
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001BG15X031SB
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
31"