  • Mfr # TFP001BG18X040SB
  • Zoro # G504440248
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X040SB
Width
18"
Height
40"