  • Mfr # TFP001BG18X051SB
  • Zoro # G404447637
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X051SB
Width
18"
Height
51"